TR EN
KURUMSAL
Anasayfa | Kurumsal
HAKKIMIZDA
KURUMSAL

2008 yılında müşterilerimizin de hassasiyetleri dikkate alınıp farklı tonlarda çinko boyası geliştirilerek çinko sprey üretimine başlanmıştır.


Firmamız, 2009 yılında paslanmaz çelik sprey üretimine de başlayarak ürün yelpazesine yeni bir ürün daha ilave etmiştir.


Ürettiğimiz çinko spreyler, galvaniz sektöründe ( sıcakdaldırma, elektrogalvaniz ), baz istasyonları ve elektrik direkleri montaj ve bakımında, çelik konstrüksiyon yapıların montajında, çöp konteynerlerinin tamirinde kullanılmaktadır.


paslanmaz çelik sprey ise, paslanmaz çeliğin kullanıldığı endüstriyel mutfak (inoks) uygulamalarında kullanılmaktadır.


Üretimini yaptığımız ürünlerin, kalite istikrarını sağlamak için, müşterilerimizin istek ve beklentilerini mevcut standartlara uygun olarak zamanında yerine getirmek, verimliliği devamlı olarak artırmak, doğaya ve insan sağlığına duyarlı bir üretim anlayışı içinde çalışmak ortak görevimizdir.


Ulusal ve uluslararası sprey boya sektöründeki firmalarla yarışan, teknolojik gelişmelere liderlik yapan ve sektörün beklentileri doğrultusunda hizmet kalitesini devamlı olarak artıran bir firma olmak en büyük hedefimizdir...


Orta Mah. Ata Yolu Cad. Ekşioğlu-Erdem Sanayi Sitesi No : 15 C2 Blok No : 6-7 Tuzla/İSTANBUL
+90 216 593 10 98
Site Created By Netürk Copyright 2017 © Her hakkı saklıdır. İNTERKEM